Systemy alarmowe i systemy monitoringu – zabezpieczenia

Systemy monitoringu

Nasz firma specjalizuje się w instalacjach monitoringu, kamer na obiektach przemysłowych, biurowych, domowych i specjalnych. Jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek jakość/cena, to okaże się, że korzystamy z najlepszych urządzeń, które pozwalają na nagrywanie materiału wideo w jakości nawet do 12MPX. Używane przez nas kamery do monitoringu potrafią nagrywać przez cała dobę, siedem dni w tygodniu 30 klatek na sekundę w rozdzielczości FULL HD czy 4K.

Duże możliwości

Nasze systemy monitoringu oraz posiadana infrastruktura serwerowa pozwala na:

  • zdalny podgląd przez sieć / internet na komputerze, tablecie, telefonie komórkowym iOS (iPhone), Android, Windows Phone 8 etc,
  • publiczny podgląd z kamer do monitoringu[https://snapvision.pl/kategoria-produktu/atrapy-kamer/] na własnej stronie www,
  • nagrywanie ciągłe,
  • nagrywanie tylko podczas ruchu / wystąpienia alarmu,
  • nagrywanie na FTP (zdalny serwer, po za miejscem w którym znajduje się rejestrator) Dzięki tej możliwości zapis z waszych kamer będzie zawsze bezpieczny, gdyż będzie przechowywany na serwerze zdalnym,
  • powiadomienie email o wykrytym ruchu, wydarzeniu.

Wykonujemy instalacje monitoringu z zastosowaniem kamer IP takich producentów, jak: Snapvision, HQvision, AVIlink, BCS, Evermax, Merx, Hikvision, Dahua.

Systemy alarmowe – alarmy domowe i rozwiązania dla firm

Systemy alarmowe stanowią podstawę naszego bezpieczeństwa. W firmie wykorzystujemy produkty firmy Satel, które zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa i łatwość obsługi. W zakresie systemów alarmowych świadczymy rozbudowane usługi. Zajmujemy się montażem, konfiguracją i uruchomieniem wszystkich elementów systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), a więc m. in.: central alarmowych, czujek, sygnalizatorów.

Montujemy i integrujemy z systemem SSWiN elementy systemu kontroli dostępu.

Instalacje teleinformatyczne

Dzięki doświadczeniu zdobywannemu przez lata w firmach ISP, jesteśmy specjalistami w wykonywaniu projektów i instalacji teleinformatycznych na obiektach przemysłowych, biurowych, domowych, a także obiektach specjalnych.

Wykonujemy kompleksowo:

  • Sieci przewodowe LAN (Local Area Network),
  • Sieci bezprzewodowe WLAN (Wireless Local Area Network) ,
  • Sieci światłowodowe FTTx.

Świadczymy także usługi modernizacji, rozbudowy i serwisu w wymienionych wyżej instalacjach LAN, a także innych instalacjach teleinformatycznych.

FHD-300x300

Systemy alarmowe – alarmy domowe i rozwiązania dla firm

Systemy alarmowe stanowią podstawę naszego bezpieczeństwa. W Naszej firmie wykorzystujemy produkty firmy Satel, które zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa i łatwość obsługi.

Zajmujemy się montażem, konfiguracją i uruchomieniem wszystkich elementów systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), a więc m. in.: central alarmowych, czujek, sygnalizatorów.
Montujemy i integrujemy z systemem SSWiN elementy systemu kontroli dostępu.

kwadratyA-300x300

Instalacje teleinformatyczne

Dzięki naszemu doświadczeniu zdobywanym przez lata w firmach ISP, jesteśmy specjalistami w projektowaniu oraz instalowaniu sieci teletechnicznych na obiektach przemysłowych, biurowych, domowych, a także obiektach specjalnych.

Wykonujemy kompleksowo:
– Sieci przewodowe LAN (Local Area Network)
– Sieci bezprzewodowe WLAN (Wireless Local Area Network)
– Sieci światłowodowe FTTx

Świadczymy także usługi modernizacji, rozbudowy i serwisu w/w instalacji.

kwadratyb-300x300