SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Revolution Slider Error: Slider with alias it not found.
Maybe you mean: 'tm-homepage-09' or 'monitoring-bezprzewodowy'

Systemy monitoringu

Nasz firma specjalizuje się w instalacjach monitoringu, kamer na obiektach przemysłowych, biurowych, domowych i specjalnych. Korzystamy z najlepszych urządzeń w stosunku cena/jakość które pozwalają na nagrywanie materiału wideo w jakości nawet do 10MP. Używane przez nas rejestratory potrafią nagrywać przez cała dobę, siedem dni w tygodniu 270 klatek na sekundę w rozdzielczości FULL HD i większej!

Nasze systemy oraz posiadana infrastruktura serwerowa pozwala na:
– zdalny podgląd przez sieć / internet na komputerze, tablecie, telefonie komórkowym iOS (iPhone), Android, Windows Phone 8 etc.
– nagrywanie ciągłe
– nagrywanie tylko podczas ruchu / wystąpienia alarmu
– nagrywanie na FTP (zdalny serwer, po za miejscem w którym znajduje się rejestrator) Dzięki tej możliwości zapis z waszych kamer będzie zawsze bezpieczny, gdyż będzie przechowywany na serwerze zdalnym.
– powiadomienie email o wykrytym ruchu, wydarzeniu

Wykonujemy instalacje monitoringu z zastosowaniem kamer IP takich producentów, jak: Snapvision, HQvision, AVIlink, BCS, Evermax, Merx

kwadratyA

Systemy alarmowe – alarmy domowe i rozwiązania dla firm

Systemy alarmowe stanowią podstawę naszego bezpieczeństwa. W Naszej firmie wykorzystujemy produkty firmy Satel, które zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa i łatwość obsługi. Zajmujemy się montażem, konfiguracją i uruchomieniem wszystkich elementów systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), a więc m. in.: central alarmowych, czujek, sygnalizatorów.
Montujemy i integrujemy z systemem SSWiN elementy systemu kontroli dostępu.

Instalacje teleinformatyczne

Dzięki naszemu doświadczeniu zdobywanym przez lata w firmach ISP, jesteśmy specjalistami w projektowaniu oraz instalowaniu sieci teletechnicznych na obiektach przemysłowych, biurowych, domowych, a także obiektach specjalnych.

Wykonujemy kompleksowo:
– Sieci przewodowe LAN (Local Area Network)
– Sieci bezprzewodowe WLAN (Wireless Local Area Network)
– Sieci światłowodowe FTTx

Świadczymy także usługi modernizacji, rozbudowy i serwisu w/w instalacji.

kwadratyb