LOGO-new

Specjalna Propozycja Dla Osób, Które Chcą Zadbać
o Bezpieczeństwo Swojego Domu lub Firmy

Poniższa propozycja została ograniczona czasowo,
dlatego dostępna jest tylko przez najbliższe trzy dni. 

50-Off-Transparent-Image

ZESTAW MONITORINGU WIFI

SNAPVISION HD WIFI 720P 4CH PG ECO

Specyfikacja techniczna

 • WERSJA: 4 KANAŁOWA, BEZ DYSKU W ZESTAWIE

 • TECHNOLOGIA: Cyfrowa IP

 • RODZAJ KOMUNIKACJI WIDEO: BEZPRZEWODOWA PO WIFI

 • MAKSYMALNY ZASIĘG W OTWARTYM TERANIE: 400 METRÓW

 • MAKSYMALNA ILOŚĆ OBSŁUGIWANYCH KANAŁÓW: 4 KANAŁY IP

 • ILOŚĆ / RODZAJ KAMER: 4 kamery tubowe – aluminiowe, WIFI

 • MAKSYMALNA ROZDZIELCZOŚĆ: 1280×720 (1MPX)

 • TRYB PRACY W NOCY: TAK – DO 30M

 • SYSTEM DETEKCJI RUCHU: TAK

 • ZASTOSOWANIE: zewnętrzne i wewnętrzne

 • ZGODNOŚĆ Z INNYMI SYSTEMAMI: TAK, ONVIF

 • PODGLĄD ONLINE: TAK 

 • SYSTEM P2P: TAK (CHMURA)

 • PRZYBLIŻONY CZAS ARCHIWIZACJI Z DYSKIEM 1TB: 14 dni

 • GWARANCJA: 2 LATA

DS-2CD1021-I-HIKVISION-1

Tylko teraz, zamiast 1998,00 zł otrzymasz ZESTAW za połowę ceny! 

TERAZ 999,00 zł 

Propozycja wygaśnie za: 

PREZENTACJA ZESTAWU NA YOUTUBE

BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ WIFI

Już nie musisz instalować przewodów w całym obiekcie! Nasze kamery działają w sieci WIFI, co oznacza, że przesyłają BEZPRZEWODOWO obraz z kamer.Jeśli więc nie masz możliwości położenia dodatkowego okablowania, gdyż twój budynek jest świeżo po remoncie, lub po prostu zapomniałeś/aś o położeniu okablowania pod monitoring, lub co gorsza... nie planowałeś/aś zakładania monitoringu swojego obiektu...

opis4-bezprzewodowa-lacznosc

DUŻY ZASIĘG

Nasze kamery działają do 400 METRÓW w otwartym terenie (jest to faktyczny testowany zasięg).Oraz do około 30-50 METRÓW w sytuacji, gdy po drodze sygnału mamy przeszkody np. w postaci ścian, lub inne elementy, które mogą powodować zakłócenia.Jeżeli jednak dojdzie do sytuacji w której chcemy rozmieścić kamery powyżej zalecanych odległości, to i tak nie mamy się o co martwić. Nasze kamery działają w technologi IP, więc w każdej chwili możemy poszerzyć sygnał rejestratora SNAPVISION HD WIFI, dzięki zastosowaniu dostępnych na rynku repeaterów WIFI, lub dodatkowych urządzeń acess point.Oczywiście w sytuacji totalnie awaryjnej, nasze kamery można podłączyć przewodowo, jak każde inne kamery sieciowe IP, za pomocą tzw. "skrętki" zakończonej wtykami LAN RJ45.
opis-zasieg-400-metrow

PODGLĄD PRZEZ INTERNET

Dzięki innowacyjnej technologii pracy w chmurze (CLOUD - P2P) - obsługa zdalna SYSTEMU MONITORINGU możliwa jest bez przeprowadzania skomplikowanych konfiguracji sieciowych, przekierowywania portów, czy rejestracji płatnych domen.Dodatkowo dzięki temu rozwiązaniu, już nie potrzebujesz stałego adresu IP od swojego dostawcy internetu, przez co nie jesteś dodatkowo narażony/a na dodatkowe koszty utrzymania adresu u swojego usługodawcy internetowego, a pieniądze na to przeznaczone zostaną w Twojej kieszeni.Dzięki temu rozwiązaniu, możesz spokojnie podłączyć cały monitoring do mobilnego internetu i cieszyć się podglądam na żywo, z każdego miejsca na ziemi.Dostęp przez Internet realizowany jest poprzez przeglądarkę (Internet Explorer), a także z platform mobilnych z wykorzystaniem darmowej aplikacji FREEIP na najpopularniejsze systemy operacyjne smatrfonów i tabletów (Android, iOS, Windows Phone).Po za tym użytkownik podłączony do sieci przez komputer może podglądać na żywo obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.
opis-zdalny-podglad

ŁATWY MONTAŻ I URUCHOMIENIE (AUTOPAROWANIE)

Kamery automatycznie "parują" się z rejestratorem, bez konieczności skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy podłączyć wszystkie urządzenia do zasilania, następnie przejść przez krótki kreator konfiguracji i wszystko gotowe.Nie potrzebujesz dodatkowych routerów, czy access point'ów, ponieważ sam rejestrator pełni funkcję routera WIFI, więc cały zestaw jest zintegrowany w jedną całość.Dzięki temu rozwiązaniu, mamy o wiele mniej wydatków na zbudowanie małego centrum monitoringu.

 

opis-latwy-montaz-i-uruchomienie-monitoringu

PRZEJRZYSTY INTERFEJS W JĘZYKU POLSKIM

Oryginalny zapis z kamery SNAPVISION HD WIFI 720P - w dzień:

Oryginalny zapis z kamery SNAPVISION HD WIFI 720P - w nocy:

zdjecie-snapvision-hd-wifi-720p-4ch-pg-eco
zdjecie-snapvision-hd-wifi-720p-4ch-pg-eco-03
zdjecie-snapvision-hd-wifi-720p-4ch-pg-eco-04

TERAZ 999,00 zł 
Kliknij KUP TERAZ i odbierz swój rabat...

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.