1

Kamery do domu Wi-Fi systemy alarmowe Snapvision

Firma SNAPVISION.PL, główny dystrybutor marki SNAPVISION w Polsce specjalizuje się w imporcie i dystrybucji elektronicznych urządzeń z zakresu telewizji przemysłowej, systemów alarmowych i automatyki budynku. Kompleksowo zajmujemy się usługami z zakresu instalacji monitoringu, systemów alarmowych i instalacji teletechnicznych, a także prowadzimy outsourcing IT dla firm. Nasze bogate doświadczenie i pasja do nowinek technicznych owocuje setkami zadowolonych klientów korzystających z naszych usług oraz kupujących nasze produkty.

Najnowsze rozwiązania WIFI w systemach monitoringu

Jako główny dystrybutor bezprzewodowych zestawów do monitoringualarmów domowych, instalacji teleinformatycznych i innych zaawansowanych technologicznie rozwiązań, możemy zagwarantować niezawodność, wysoką jakość, satysfakcję i przede wszystkim bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Atrapy kamer

Oprócz kamer do monitoringu z nagrywaniem, kamer do małej firmy, domu lub wielko powierzchniowych obiektów oferujemy również atrapy łudząco przypominające prawdziwy sprzęt do monitoringu. Jest to alternatywne i tańsze rozwiązanie zabezpieczenia obiektu. Ktokolwiek będzie chciał wtargnąć na Państwa teren, widząc atrapy, nie będzie w stanie rozpoznać, że kamery nie są prawdziwe. Proponowane atrapy kamer  do monitoringu to elementy, który w idealny sposób imitują oryginalne urządzenia.