1

SNAPVISION

Firma SNAPVISION.PL, główny dystrybutor marki SNAPVISION w Polsce specjalizuje się w imporcie i dystrybucji elektronicznych urządzeń z zakresu telewizji przemysłowej, systemów alarmowych i automatyki budynku. Zajmujemy się kompleksowo usługami z zakresu instalacji systemów monitoringu, alarmowych i teletechnicznych, a także prowadzimy outsourcing IT dla firm. Nasze bogate doświadczenie i pasja do nowinek technicznych owocuje setkami zadowolonych klientów korzystających z naszych usług oraz kupujących nasze produkty.

Najnowsze rozwiązania WIFI w systemach monitoringu

Jako główny dystrybutor bezprzewodowych zestawów monitoringu, alarmów domowych, instalacji teleinformatycznych i innych zaawansowanych technologicznie rozwiązań, możemy zagwarantować niezawodność, wysoką jakość oraz satysfakcję i przede wszystkim bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Atrapy kamer

Oprócz kamer do monitoringu z nagrywaniem, kamer do małej firmy, domu lub wielko powierzchniowych obiektów oferujemy również atrapy łudząco przypominające prawdziwy sprzęt do monitoringu. Jest to alternatywne i tańsze rozwiązanie zabezpieczenia obiektu.