Przedstawiamy ofertę przekaźników sygnału Wi-Fi. Urządzenia te służą do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej w celu wyeliminowania martwych stref. Proponowany model można wykorzystać jako kartę połączeń bezprzewodowych dzięki posiadanemu przez niego portowi Ethernet.

Techniczne możliwości

Kompaktowe rozmiary urządzenia i możliwość montażu w gnieździe zasilającym gwarantuje bezproblemowy montaż i sprawia, że urządzenie może być przenoszone. Dodatkową zaletą jest funkcja zapamiętywania profili, dzięki czemu możliwe jest zapamiętanie ustawień wcześniej rozgłaszanych sieci bez konieczności ponownej konfiguracji.

Osoby, które skorzystają z proponowanych modeli przekaźników, mogą bardzo łatwo zwiększyć zasięg posiadanej sieci bez używania dodatkowych kabli. Naciśnięcie przycisku WPS na routerze, a później Range Extender na wzmacniaczu, z pewnością pozwoli uzyskać zadowalający efekt.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt z przedstawicielem Snapvision. Zaopatrzymy Wam nie tylko w standardowe zestawy do monitoringu XVR, ale również m.in. monitoring bezprzewodowy IP.

Wyświetlanie jednego wyniku