fbpx

Kamery do małej firmy Zostaw Komentarz

Jaki monitoring do firmy wybrać? Chociaż świat staje się globalną wioską, nie jest przez to bezpieczniejszy. W Polsce ilość włamań i kradzieży jest cały czas dość duża. Dlatego coraz więcej osób decyduje się założenie monitoringu w swoich domach i firmach. Instalacja tego typu monitoringu nie wymaga angażowania profesjonalnej firmy, ani wielkich remontów. Zestawy zawierające kilka kamer z łącznością wifi można kupić w sklepie online i samemu w ciągu godziny zamontować monitoring według własnych upodobań.

Nieduże powierzchnie

Małe powierzchnie są idealnym miejscem dla zainstalowania monitoringu bezprzewodowego. Nie wymagają dużej ilości kamer, aby objąć cały obiekt. Kamery do małej firmy są przeważnie dodatkową formą ochrony. Nie mają na celu niedopuszczenie do włamania, ale raczej kontrolę tego, co dzieje się w biurze. Nie pozwalają na drobne kradzieże, a także rejestrują kto wchodzi i wychodzi z firmy. Monitoring bezprzewodowy ma jeszcze kilka zalet. Przede wszystkim kamery z wifi pozwalają na łączenie się z nimi z dowolnego miejsca na ziemi przy pomocy aplikacji w smartfonie. Jeśli wybierzemy system z wejściem na kartę SD, obraz dodatkowo możemy nagrywać. Kamery wifi niczym nie różnią się w funkcjonalności od zwykłych kamer. Można połączyć je z alarmem lub ustawić dzięki czujnikom tak, by zaczynały nagrywać, gdy wyczują w okolicy ruch.

Brak kabli, brak problemów, monitoring do firmy

Jednak to, co jest najlepsze w monitoringu bezprzewodowym to… brak przewodów. Monitoring można więc zainstalować w firmie bez niepotrzebnych remontów i kucia ścian.  Jest to idealne rozwiązanie w wypadku, gdy lokal zajmowany przez naszą firmę jest przez nas wynajmowany. Kamery WIFI potrzebują tylko i wyłącznie źródła zasilania. Można, więc też dowolnie zmieniać im miejsca, jeśli stwierdzimy, że przydadzą się bardziej gdzieś indziej. Z tego samego powodu nie musimy obawiać się np. o z zmianę siedziby firmy. Monitoring po prostu zabierzemy ze sobą. Uruchomienie monitoringu bezprzewodowego marki snapvision nie wymaga również obecności fachowca, można zrobić to samemu.

monitoring do małej firmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.