fbpx

Dyskretna kontrola: monitoring bezprzewodowy WIFI Zostaw Komentarz

Monitoring już od kilkunastu lat przestał być tylko systemem, który zapobiega włamaniom i kradzieżom. Obecnie często instaluje się go też jako narzędzie kontroli. Instalują go młodzi rodzice, którzy chcą kontrolować nowo zatrudnioną nianię, a także pracodawcy, chcący kontrolować swoich pracowników. I chociaż wiele osób uważa, że zaufanie do drugiego człowieka to podstawa, zestawy do monitoringu domu są coraz chętniej kupowane i instalowane w domach prywatnych oraz firmach.

Możliwości monitoringu wifi

Monitoring bezprzewodowy jest w zasięgu ręki przeciętnego Kowalskiego, wystarczy zamówić zestaw przez Internet. Jego instalacja nie wymaga obecności fachowca. Wystarczy rozmieścić kamery w interesujących nas punktach w mieszkaniu czy biurze. Kamery potrzebują tylko źródła zasilania, zamocowanie systemu nie wymaga więc kucia ścian i ukrywania w nich przewodów. Rozruch sprzętu jest również bardzo łatwy. Poradzi sobie z nim każdy, kto choć raz miał do czynienia z urządzeniami działającymi przez wifi. Kamery posiadają wiele funkcji. Najlepsze modele wyposażone są w czujniki ruchu i dźwięku. Obraz z nich oczywiście można nagrywać. To, co się dzieje w domu, można w każdej chwili zobaczyć chociażby przez aplikację w telefonie.

Kto kontroluje?

Kto więc decyduje się na założenie  monitoringu bezprzewodowego w swoim domu? Bardzo często są to osoby, które mają pod opieką starszego członka rodziny. Dzięki monitoringowi mogą go mieć na oku nawet, gdy muszą na dłuższy czas opuścić dom. Monitoring wifi często instalują też rodzice nastolatków. Chcą dyskretnie kontrolować to, co dzieje się w ich domu podczas organizowanych tam imprez. Na kamery decydują się również osoby, które korzystają z różnych usług w swoim mieszkaniu. Rodzice chcą raz na jakiś czas rzucić okiem na to, jak niania zajmuje się ich dzieckiem, a pedanci lubią skontrolować ekipę sprzątającą. To również dobry pomysł na przypilnowanie ekipy remontowej, gdy nie możemy osobiście doglądać remontu będąc w domu.

Zobacz Naszą Ofertę Monitoringu WIFI:
https://www.mediasklep24.pl/category/monitoring-ip-wifi-kamery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.