Grudzień1820170Comment
Kamerki na stronie internetowej

Reklama Twojej firmy. Kamerki na stronie internetowej

Internet daje ludziom na całym świecie ogromne możliwości. Kiedyś sprawdzenie prognozy pogody na innym końcu świata było bardzo trudne, obecnie dzięki obrazom z kamerek umieszczonych na znanych plażach możemy w każdej chwili rzucić okiem na stronie internetowej, co się tam aktualnie dzieje. Wielu przedsiębiorców podchwyciło ten pomysł, i na swoich stornach umieszcza obrazy z kamer, co dzieje się aktualnie w ich biznesie. Jeźdźcy mogą sprawdzić, jak ma się ich ulubiony koń w stajni, miłośnicy hamburgerów – co się dzieje w kuchni ich ulubionej restauracji, a fani surfingu – czy są wysokie fale na plaży przy ich ulubionej szkole sportów wodnych.

Kamery bezprzewodowe

Jeszcze kilka lat temu monitoring  był rzeczą bardzo drogą i dostępną tylko dla najlepiej prosperujących firm. Jednak wraz z rozwojem technologii wi-fi zmieniła się nieco i branża monitoringu. Na rynku pojawiły się kamery bezprzewodowe – nieco mniej profesjonalna wersja prawdziwego monitoringu kablowego. Kamery bezprzewodowe, jak sama nazwa wskazuje, nie wymagają kucia w ścianach i przemyślnego rozmieszczania poszczególnych kamer w naszej firmie. Kamery są mobilne, potrzebują tylko zasilania. Obraz z nich przesyłany jest po sieci wi-fi. Do systemów kamer tworzone są dedykowane aplikacje, dzięki którym z kamerami można się łączyć, a także nagrywać z nich obraz. Są więc idealnym rozwiązaniem do „podglądania” różnych miejsc, bez przeprowadzania w nich skomplikowanych prac remontowych. Zestawy są łatwe w konfiguracji, każdy przedsiębiorca poradzi sobie z ustawieniem zestawu sam.

Korzyść dla wszystkich

Klienci są zachwyceni, gdy mogą oglądać pracę w swoich ulubionych punktach usługowych i produkcyjnych na żywo. To buduje ich zaufanie do firmy i lojalność wobec niej. Podgląd na to, co dzieje się w firmie jest też wygodny dla… szefów. W dyskretny sposób mogą oni kontrolować swoich pracowników i oceniać oczami klienta, jaki wrażenie sprawia obraz z kamery. W razie nieprzyjemnych sytuacji z klientami pracownicy z kolei mogą podeprzeć się nagraniami z kamer, aby przekonać szefa, że zrobili wszystko co mogli, by go udobruchać.

snapadmin

Dodaj odpowiedź